925, 26 i 27 lutego w Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu odbywały się Dni Otwarte, w których mieli okazję uczestniczyć uczniowie Hetmana. W ich trakcie młodzież mogła skorzystać z oferty bogatego programu gwarantującego wykłady otwarte, zawody na strzelnicy multimedialnej, pokazy sztuki walki i samoobrony, prezentację Akademickiego Centrum Kształcenia Praktycznego i wiele innych atrakcji.

Przedsięwzięcie rozpoczęło się od spotkania z rektorem dr hab. Pawłem Maciaszczykiem, który przywitał gości i przedstawił najważniejsze informacje dotyczące uczelni, w tym oferowane kierunki studiów, bazę szkoły a na koniec dał kilka dobrych rad przyszłym studentom dotyczących preorientacji zawodowej. Następnie uczestnicy wydarzenia mogli wysłuchać wykładu dr Krzysztofa Chochowskiego, który obejmował tematykę klauzul abuzywnych i pułapek jakie czekają na klientów instytucji finansowych. W trakcie dni otwartych nie zabrakło także zajęć praktycznych, w których na uwagę zasługuje spektakularny pokaz sztuki walki i samoobrony, który poprowadził asp mgr Stanisław Ciba wraz ze swoimi praktykantami. W trakcie zajęć młodzież nie tylko poznała metody obrony w sytuacji zagrożenia ale również sama mogła sprawdzić się w niektórych ćwiczeniach, bądź zagrać rolę obrońcy w zaaranżowanych scenkach. Ponadto uczestnicy wydarzenia mieli okazję przyjrzeć się jak studenci pielęgniarstwa umiejętnie pobierają krew na fantomach pod czujnym okiem ich opiekunki mgr Marzeny Nowak. Ważnym punktem programu były zawody na strzelnicy multimedialnej, które dostarczyły młodzieży wielu pozytywnych emocji. Dni otwarte w PUZ były bardzo atrakcyjne i zostały celująco oceniane przez uczniów, którzy chwalili nowoczesny budynek, innowacyjną bazę ale przede wszystkim charyzmatyczną kadrę, która sprawiła, że przedsięwzięcie okazało się sukcesem. Dziękujemy za zaproszenie i życzymy kadrze uniwersyteckiej i studentom, aby rozwój Waszego Uniwersytetu był równie pomyślny jak dotychczas, a praca i studia dawały wiele uzasadnionej satysfakcji.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg 35.jpg 36.jpg 37.jpg 38.jpg