CONTRA19 wyzwaniaTo oczywiste, że sytuacja, w jakiej znaleźliśmy się, jest bardzo trudna. Jednak nie możemy się poddawać i powinniśmy się wspierać. Przede wszystkim zamieniając problem, z którym się borykamy, na cel. Jaki? Tu z pomocą przychodzą Zwolnieni z Teorii z fantastyczną akcją #CONTRA19! Jest ona adresowana do Was, młodych, a ma na celu pokazanie, że NIE WYCHODZĄC Z DOMU, TEŻ MOŻEMY SIĘ NAWZAJEM WSPIERAĆ!

W akcji może wziąć udział każdy z Was. Co zrobić? To proste. Wystarczy wejść na stronę contra19.org. Tam należy wylosować wyzwanie (np. obejrzenie spektaklu online zamiast serialu). Otrzymasz informacje, jak zadanie wykonać oraz dlaczego jego realizacja ma sens. Możesz potem podzielić się tym, co zrobiłeś, z innymi w mediach społecznościowych, rzucić wyzwanie przyjaciołom.

Działajcie! Stańcie do walki z nudą, lękiem, poczuciem jałowości życia i samotnością! Młodzież ma MOC! Moc dobra jest w Waszych rękach. (RD)

Zwolnieni z Teorii

Nie wiesz już, co jeszcze można robić w domu? W dobie walki z koronawirusem masz poczucie, że nic nie możesz zrobić i nic nie jest od Ciebie zależne? Dołącz do akcji #CONTRA19 !

  1. Na stronie contra19.org losujesz sobie szybkie wyzwanie. Czasem trzeba będzie ruszyć się z kanapy, ale czasem to nawet nie. Serio, można zmienić świat małymi krokami.
  2. Ogarniasz szczegóły wyzwania i dajesz znać, że w to wchodzisz!
  3. Robisz wyzwanie w 24h i losujesz następne. Wyzwij do działania swoją ekipę - działajcie i chwalcie się z hasztagiem #CONTRA19, że razem stawiacie czoła efektom COVID-19.

Dla nas wyzwania to szybka akcja, która może być nową, codzienną rozrywką. Dla świata, robione masowo, mogą wprowadzić konkretne zmiany lub zapobiegać trudnym problemom społecznym!

Miej wpływ na sytuację, podejmij wyzwanie już dziś!