Ala OddechTym, czego najbardziej nam potrzeba w trudnym dla wszystkich okresie pandemii, jest spokój. Jak jednak go osiągnąć? Jak oswoić lęk? Tu pomocą może służyć sztuka, która ma - jak twierdził Alfred de Musset - magiczną moc przemieniania łez w perły. Swoim emocjom z okresu izolacji przyjrzeli się uczniowie klasy 1a i w ramach pracy domowej z języka polskiego stworzyli nadzwyczaj ciekawe prace plastyczne z tego, co mieli pod ręką w swoich domowych zaciszach. Jeśli sztuka łączy chwilę z wiecznością, to śmiało mogę powiedzieć, że młodym artystom udało się co najmniej tej wieczności dotknąć. Brawo!

Poniżej prezentujemy efekty pracy twórczej uczniów klasy 1a - „koronarzeźby” i „koronainstalacje”. Zapraszamy do naszej galerii sztuki.

  Ala_-_K2_Góra_marzeń.JPG Ala_-_Oddech.jpg Ania_-_Upadek.JPG Hubert_-_Zdobycie_Czogori_luty_2035.jpg Janek_-_Nocą_dnia_XXXI.jpg Julka_-_Pocałunek.jpg Julka_-_Wieża_Babel.jpg Julka_-__Radosny_wiosenny_nastrój.jpg Kacper_-_Uśpiony_świat.jpg Kasia_-_Świat_w_objęciach.jpg Kuba_-_Bogactwo_kwarantanny.jpg Maciek_-_Ja_podczas_kwarantanny.jpg Maja_-_Zachowaj_dystans.jpg Maks_-_Koronawirus._Walczący_i_polegli.jpg Natalia_-_Koronaprzyjaciel.jpg Ola_-_Alternatywa_pandemii.jpg Paulina_-_Żywe_szczęście.jpg Tomek_-_Pandemiczny_niezbędnik.jpg Zuzia_-_Niewidzialna_korona.jpg