MarzeniaRóżne są dziecięce marzenia. Często dotyczą rzeczy materialnych (najpiękniejsza lalka, najnowsza gra komputerowa, super klocki czy ciuchy), częściej jednak wyrażają pragnienie bycia kochanym i potrzebnym, posiadania ukochanego zwierzątka, przyjaciół i szczęśliwej rodziny, a w tym wszystkim poczucia bezpieczeństwa. Większość dzieci marzy o byciu dorosłymi, a gdy już się nimi stanie, to chętnie wróciłaby do czasów beztroskiego dzieciństwa. Wtedy wszystko wydawało się możliwe – odkryć tajemnice świata, biegać w deszczu po kałużach, puszczać latawce, malować palcami, zbudować bazę, spróbować śniegu, wspiąć się na drzewo, sturlać się z górki, gwizdać tak, by słychać było jak najdalej… a przede wszystkim nigdy się nie nudzić. Jednak nie wystarczyło tylko chcieć, trzeba jeszcze było próbować, niekiedy śmiało zrobić krok naprzód, a czasem cierpliwie poczekać. Wszystkim Dzieciom z Hetmana gorąco życzymy (nie tylko w Dniu Dziecka) odwagi w realizowaniu marzeń, już tych większych - o byciu Kimś w przyszłości, o podejmowaniu działań dla dobra świata i drugiego człowieka, o przeżyciu niesamowitych przygód czy spotkaniu niezwykłych ludzi… „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz też tego dokonać” (Walt Disney). POWODZENIA!