hknsDynamicznie rozwijająca się sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie pozwoliła nam, zgodnie z ostatnią decyzją ministra oświaty (1VI) na powrót do szkół i nauki w tradycyjnej formule. Jednoznacznie oznacza to, iż nie możemy przeprowadzić także naszego konkursu ( przeniesionego na 6 VI) w tradycyjnej formie.

Jednak nam bardzo zależy aby turniej się odbył. W związku z tym decyzją organizatorów, idącą z duchem obecnej sytuacji, przeprowadzimy go w wersji online.

Zawody odbędą się dnia 9 czerwca o godzinie 17: 00 na platformie testportal.pl

Wszystkie zasady konkursu w zakresie merytorycznym oraz przewidziane nagrody zachowają swoją ważność.

Uczestnicy zakwalifikowani do etapu finałowego, o czym zostali poinformowani przez swoich opiekunów, powinni do dnia 8 czerwca dostarczyć swój email do Komitetu Głównego HKNS. Mogą to zrobić przekazując e-mail do swojego opiekuna/ nauczyciela lub wysłać swoje dane bezpośrednio na adres e-mail, który znajdziecie na stronie internetowej Hetmana w zakładce konkursu. (Część uczestników, już spełniła ten obowiązek.)

Przed konkursem otrzymacie e-mail z informacją, instrukcją niezbędną do poprawnego rozwiązania zadań konkursowych. Mamy dużą prośbę do WAS, sprawdzajcie swoją skrzynkę e-mail!

W razie pytań, informacje uzyskacie u swoich opiekunów lub u organizatorów HKNS w kontaktach zamieszczonych w zakładce konkursu na stronie internetowej I Społecznego Liceum im. Jana Hetmana Tarnowskiego w Tarnobrzegu.

Wyniki HKNS zostaną opublikowane na stronach Hetmana do 22 VI 2020r.

Sposób odbioru dyplomów i nagród zostanie podany w późniejszym terminie.

Przewodniczący KG HKNS

Grzegorz Kobylski