upominek maturzysciKochani Maturzyści z „Hetmana”!

Musicie przyznać, że ważne są dni, które teraz przed Wami. Już jutro będzie ta chwila, na którą tyle czekaliście. Co prawda ktoś mądry powiedział, że „szczęście mieści się w oczekiwaniu”, to jednak trzeba przyznać, że oczekiwanie na egzaminy nie należy do najprzyjemniejszych. Dlatego postanowiliśmy Was dzisiaj odstresować, dodać otuchy i zapewnić, że myślimy o Was przed, będziemy w trakcie i zapewne długo po… maturach. Niech ten utwór, wykonany przez Nauczycieli z „Hetmana”, wraz z prezentacją, towarzyszy Wam przez cały czas trwania egzaminów i przypomina, że jesteśmy z każdym z Was i wspieramy wszystkich duchowo. Tymczasem dzisiaj na „rozgrzewkę” macie za zadanie odgadnąć, do kogo należy dany głos? (wszak ten głos brzmi znajomo :)). Jeśli uda się Wam bezbłędnie rozszyfrować (Polacy należą do najlepszych na świecie w tej materii), to na pewno wszystkie egzaminy będziecie zdawać wprost śpiewająco!

upominek_dla_maturzystow

film_dla_maturzystow

P.S. Utwór wykonała „Grupa Nauczycieli” ale całe Grono Pedagogiczne i Pracownicy z „Hetmana” życzą Wam powodzenia i zaciskają kciuki :)