Natalia 2020Nasza niezawodna Szefowa Sejmiku Uczniowskiego, zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, wzbogacająca swym pięknym głosem prawie wszystkie szkolne i miejskie uroczystości, teraz już absolwentka Hetmana (za sobą ma bowiem już wszystkie maturalne egzaminy),  - Natalka Ciecierska - wystartowała w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Piosenka w Meloniku”. Podczas ubiegłorocznej sesji tego Festiwalu, organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury, nasza uczennica zdobyła drugie miejsce. W tym roku zaś, ze względu na epidemiczną sytuację, organizatorzy Festiwalu zaproponowali edycję internetową. Trwa właśnie internetowy plebiscyt na wokalistów. Do 29 czerwca br. możemy oddać swój głos na tę miłą koleżankę i uczennicę, śpiewającą z niesamowitą pasją i zaangażowaniem. Wystarczy polubić jej zdjęcie na facebookowej stronie Rzeszowskiego Domu Kultury tutaj. Piękne wykonanie piosenki „Do you know where you're going to” usłyszymy na stroe YouTube. O sukcesach Natalki polecamy też do poczytania artykuły na lokalnych portalach Tarnobrzeg tu żyjemy oraz Echa Dnia.