AK 08W dniu 26 września, w Hetmanie odbył się Dzień Języka Francuskiego pod hasłem „Frankofonia”. Termin ten oznacza grupę osób posługujących się językiem francuskim jako jednym z kilku lub jedynym językiem codziennej komunikacji. Tak oto język francuski zagościł w Hetmanie podczas przerw i lekcji, w piosence, quizie, prezentacji, dekoracjach i strojach. Młodzież ucząca się francuskiego przygotowała plakaty i muzykę francuską pod kierunkiem nauczyciela p. Renaty Krasy. Puentą wspólnej zabawy z językiem francuskim było wręczenie „słodkiej” nagrody klasie 2C, która wykazała się najlepszą wiedzą o Francji. GÉNIAL! Zapraszamy za rok. (RK)

  AK_01.JPG AK_02.JPG AK_03.JPG AK_04.JPG AK_05.JPG AK_06.JPG AK_07.JPG AK_08.JPG AK_09.JPG AK_10.JPG AK_11.JPG AK_12.JPG AK_13.JPG AK_14.JPG MN_1.JPG MN_2.JPG MN_3.JPG MN_4.JPG dzfran.jpg