tenis1 lutego odbył się V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Tarnobrzeskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego - pana Tadeusza Żaka. Zawody, które odbyły się na obiektach MOSiR, poprzedziła rozgrzewka i losowanie przeciwników. Zawodnicy trafili do dwóch grup, w których mecze rozegrano w systemie każdy z każdym. Zwycięzcy grup spotkali się w meczu o pierwsze miejsce, a mały finał (mecz o 3 miejsce) rozegrali zawodnicy zajmujący drugie miejsca.

W dużym finale zmierzyli się Eryk Lewicki i Michał Watras. Zacięty, pełen emocji i zwrotów akcji mecz wygrał Eryk. To już kolejny puchar na koncie naszego mistrza tenisa stołowego. Zwycięzcom gratulacje złożył pan Dyrektor Paweł Dobrowolski. Przegranym gorycz porażki osłodziły opatowskie krówki XXL. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju na pełne pozytywnych emocji wydarzenie i zapraszamy za rok. (tc)

Wyniki:

I miejsce - Eryk Lewicki (klasa 2b liceum)

II miejsce - Michał Watras (klasa 2e liceum)

III miejsce - Kacper Zając (klasa 3b gimnazjum)

01.jpg 02.jpg 03.jpg 043.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg