zlota szkola calosc 2019

DianaW ostatnim odcinku programu Diana udowodniła, że ma rock'n'rollową duszę! Nasza absolwentka w ćwierćfinale, który odbył się w sobotę, 17 listopada, po raz kolejny pokonała innych uczestników wykonując na żywo energetyczny przebój zespołu AC/DC You shook me all night long. O tytuł najlepszego głosu w Polsce rywalizowało w sumie szesnastu solistów pod wodzą Patrycji Markowskiej, Piotra Cugowskiego, Michała Szpaka oraz Grzegorza Hyżego. Diana awansowała decyzją trenera, który od samego początku bardzo jej kibicuje podkreślając jednocześnie  rockowe zacięcie i temperament wokalistki. Półfinał "The Voice of Poland" już w sobotę, 24 listopada! Diana, Hetman jest z Tobą! Serdecznie Ci gratulujemy, trzymamy kciuki za FINAŁ i...WYSYŁAMY SMSY!!!

YouTube: Diana Ciecierska - "The Voice of Poland" - "You shook me all night long" - Live 1