11W sobotę 9 lutego hetmańskie kółko fotograficzne wzięło udział w gościnnej reporterskiej sesji fotograficznej na zaproszenie Gimnazjum nr 3 w Tarnobrzegu aby uwiecznić przebieg ich balu, a w szczególnoścki klasy 3A, której wychowawczynią jest Pani Barbara Wachałowicz, z okazji zbliżającego się nieuchronnie końca nauki w gimnazjum.

Dawid Teper, Piotr Chmielowiec oraz Filip Baran razem z p. Kunyszem przez kilka godzin zajęli się fotograficzną dokumentacją przebiegu całego wydarzenia od indywidualnych i grupowych sesji klasy 3A przed balem, uroczyście wykonanego poloneza w znakomitej choreografii aż po indywidualne portrety na ściance przygotowanej przez klasę w zaimprowizowanym mini studiu fotograficznym.

Fotografia reporterska to bardzo wymagający obszar pracy fotografa, gdzie w szybko zmieniających się warunkach, często przy zmiennym lub niewystarczającym oświetleniu i bez mozliwości pełnego kotrolowania tematu trzeba wykorzystać cały potencjał sytuacji i możliwości swojego aparatu fotograficznego. Na szczęście wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a te kilka godzin pracy upłynęło nie wiadomo kiedy. Poniżej kilka zdjęć fotografów w akcji!

01.JPG 02.JPG 03.JPG 04.JPG 05.JPG 06.JPG 07.JPG 08.JPG 09.JPG 10.JPG 11.JPG