3W sobotę 25 maja reprezentacja kółka fotograficznego wzięła udział w targach fotograficznych w Łodzi, corocznej imprezie, w trakcie której wystawcy mają okazję zaprezentować nowości ze świata fotograficznego oraz filmowego. W trakcie trzech dni targów ma miejsce wiele prezentacji sprzętu fotograficznego, warsztatów dla uczestników, a każdy z zainteresowanych odwiedzających może wziąć udział w sprawdzeniu sprzętu, zobaczyć pokazowe lekcje i wystawy przygotowane przez takich mistrzów fotografii jak Piotr Werner, Tomasz Tomaszewski, Marek Arcimowicz czy Jakub Kaźmierczyk.

Mimo że sobota to był ostatni, a przez to krótszy dzień targów, wzięliśmy udział w trzech panelach-warsztatach, tj. „W ŚWIETLE INSPIRACJI – PROSTE SPOSOBY NA NIEZWYKŁE PORTRETY” (dotyczącym motywacji oraz poszukiwania inspiracji, pobudzających do kreatywnego poszukiwania tematu fotografii), „MASTERCLASS OŚWIETLENIA – PIĘĆ WZORCÓW OŚWIETLENIOWYCH, KTÓRE POWINIEN ZNAĆ KAŻDY FOTOGRAF” (poświęconego podstawowym układom oświetlenia fotograficznego, ich znaczeniu oraz sposobom jak je łamać) oraz sesji „JAK PROFESJONALNIE FOTOGRAFOWAĆ SMARTFONEM” (poświęconej sposobom jak poprawić swoje umiejętności wykorzystania aparatu, który przeważnie zawsze mamy przy sobie). Kilka godzin targów minęło w błyskawicznym tempie, a teraz będzie czas, aby skorzystać z targowych inspiracji w swoim fotografowaniu.

1.jpg 2.jpg 3.JPG 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg