14Tegoroczna piękna złota polska jesień była idealna dla każdego entuzjasty fotografii, aby wyjść w plener i strać się uchwycić kolory i barwy tej pory roku, a także wykorzystać tzw. "golden hour", czyli czas około godziny przed zachodem słońca, kiedy to światło słoneczne jest idealne do robienia portretów. W trakcie jednej takiej wycieczki w plener uczestnikom kółka fotograficznego towarzyszyła Natalia Ciecierska, która zgodziła się być modelką.

Uczestnicy kółka mieli za zadanie zakomponować ciekawy portret, a także starać się pokazać piękno i urok jesieni, która może służyć jako tło portretu, czy też jako samodzielny temat zdjęcia. Była to również świetna okazja, aby wypróbować różne rodzaje obiektywów, od typowego, stałoogniskowego jasnego 50mm z przesłoną 1.8, standardowego reporterskiego zooma 24-70mm f2.8, po stałoogniskowego 100mm 2.8, idealnego do bliskich portretów. Zapraszamy do mini fotogalerii poniżej.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG