modelarniaKlub sportowy UKS Hetman - sekcja modelarstwa i gier strategicznych - rozpoczął w minionym tygodniu cykl spotkań promujących system ,,Wrzesień 1939’’ w szkołach podstawowych regionu. W każdy czwartek, aż do świąt Bożego Narodzenia, odwiedzimy blisko 1000 uczniów, dzieląc się wiedzą i zachęcając do uczestnictwa w zajęciach w naszym klubie. O korzyściach płynących z naszej pasji pisaliśmy już wielokrotnie. Kreatywność, korelacja międzyprzedmiotowa, rozwijanie zdolności manualnych, terapia zajęciowa, lekcja patriotyzmu, wreszcie świetna zabawa na wysokim poziomie, to nasze atuty.

Efekty już mogliśmy zaobserwować na piątkowych zajęciach. Do 15 stałych uczestników zajęć w Hetmanie przybyło 7 nowych chętnych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu i Sandomierzu. W najbliższy czwartek spotkanie w Szkole Podstawowej nr 10 dla uczniów klas ósmych.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z czwartkowych prezentacji w szkołach Sandomierza i Tarnobrzega.(tc)

  01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg