28 Mistrzostwo PolskiJuż 3 maja o godzinie 18:00 w hali MOSiR w Tarnobrzegu rozegrany zostanie najważniejszy dla drużyny KTS Enea Siarka Tarnobrzeg mecz sezonu 2018/2019 – Finał Ligi Mistrzyń European Champions League Women ETTU. W oczekiwaniu na to wydarzenie przypominamy o kwietniowym sukcesie naszego zespołu – zdobyciu 28 Mistrzostwa Polski! Relację z krajowego finału przygotował uczeń klasy I „a”, Bartłomiej Dąchór.

Finał dla KTSKTS Enea Siarka Tarnobrzeg w piątkowy wieczór (22 marca) podejmował u siebie Linz AG Froschberg w ramach rewanżowego spotkania w Lidze Mistrzyń Pań. KTS bez większych przeszkód wygrał całe spotkanie 3:1, a cały dwumecz 6:2, czym zasugerował swoje aspiracje do wygrania rozgrywek. Zespół z Tarnobrzega będzie rywalizował o wymarzone trofeum z ubiegłorocznym triumfatorem, czyli DR Casl, z którym przegraliśmy w ostatnim roku. Będzie to znakomita okazja do rewanżu, na który z niecierpliwością czekamy. Jak zwykle oczywiście dopisali kibice, którzy ochoczo dopingowali swoje zawodniczki.

zwycięski teamFantastyczny podarunek ofiarowały zawodniczki klubu tenisa stołowego KTS Enea Siarka Tarnobrzeg swoim wiernym kibicom. We wczorajszym, ostatnim meczu półfinałowym, rozgromiły w pięknym stylu austriacką drużynę Linz AG Froschberg 3:1, tym samym po raz trzeci w historii drużyny awansowały do finału prestiżowych rozgrywek Ligi Mistrzyń! Gratulacje!!!

mecz KTSZapraszamy na piątkowe spotkanie rewanżowe KTS-u z austriackim Linz. Nasi uczniowie zadbają o oprawę meczu, a hetmańskich kibiców nie może zabraknąć na trybunach! Przypominamy: 22 marca, godzina 18:00, hala MOSiR. W naszym imieniu sympatyków sportu w Radio Leliwa zaprasza Justyna Kosior z klasy I "c": leliwa.pl