Hetman trzyma z NajlepszymiWczoraj tenisistki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg w meczu wyjazdowym pokonały chorwacki Dr. Casl z Zagrzebia 3:2 i wygrały tegoroczną Ligę Mistrzyń! „Historyczny sukces polskiego tenisa stołowego”, „Piłkarze mogą im pozazdrościć!”, „KTS Enea Siarka Tarnobrzeg najlepsza w Europie! Zagrzeb pokonany po raz drugi!”, „Tarnobrzeg recapture ECLW title from Dr.Casl”, „First Champions League trophy for Tarnobrzeg”, „For the first the Women’s Champions League trophy has been won by a Polish club with KTS Enea Siarka Tarnobrzeg dethroning Croatian side Dr. Casl on Saturday 11th May in the 2018-2019 season finale” – czytamy nagłówki sportowych stron i puchniemy z dumy. Uwaga miłośników tenisa z całego świata skierowana jest przecież na mały Tarnobrzeg i jego wspaniałą Drużynę, której nasza szkoła wiernie kibicuje od 2016 roku!

431W piątek, 3 maja, miłośnicy tenisa stołowego zgromadzili się o 18:00 w hali MOSiR, by dopingować do walki tarnobrzeską drużynę prowadzoną przez trenera Zbigniewa Nęcka. W najważniejszym meczu tegorocznego finału Ligi Mistrzyń KTS stanął do pojedynku z zespołem z Zagrzebia (ubiegłorocznym zwycięzcą rozgrywek ETTU) – DR Casl.

28 Mistrzostwo PolskiJuż 3 maja o godzinie 18:00 w hali MOSiR w Tarnobrzegu rozegrany zostanie najważniejszy dla drużyny KTS Enea Siarka Tarnobrzeg mecz sezonu 2018/2019 – Finał Ligi Mistrzyń European Champions League Women ETTU. W oczekiwaniu na to wydarzenie przypominamy o kwietniowym sukcesie naszego zespołu – zdobyciu 28 Mistrzostwa Polski! Relację z krajowego finału przygotował uczeń klasy I „a”, Bartłomiej Dąchór.

Finał dla KTSKTS Enea Siarka Tarnobrzeg w piątkowy wieczór (22 marca) podejmował u siebie Linz AG Froschberg w ramach rewanżowego spotkania w Lidze Mistrzyń Pań. KTS bez większych przeszkód wygrał całe spotkanie 3:1, a cały dwumecz 6:2, czym zasugerował swoje aspiracje do wygrania rozgrywek. Zespół z Tarnobrzega będzie rywalizował o wymarzone trofeum z ubiegłorocznym triumfatorem, czyli DR Casl, z którym przegraliśmy w ostatnim roku. Będzie to znakomita okazja do rewanżu, na który z niecierpliwością czekamy. Jak zwykle oczywiście dopisali kibice, którzy ochoczo dopingowali swoje zawodniczki.

zwycięski teamFantastyczny podarunek ofiarowały zawodniczki klubu tenisa stołowego KTS Enea Siarka Tarnobrzeg swoim wiernym kibicom. We wczorajszym, ostatnim meczu półfinałowym, rozgromiły w pięknym stylu austriacką drużynę Linz AG Froschberg 3:1, tym samym po raz trzeci w historii drużyny awansowały do finału prestiżowych rozgrywek Ligi Mistrzyń! Gratulacje!!!