214W minione, piątkowe popołudnie KTS Enea Siarka Tarnobrzeg zadebiutował w nowym sezonie Ligi Mistrzyń. Podejmował u siebie francuski zespół, Metz TT; wyjątkowo nie w hali MOSiR-u, a w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Ostatecznie nie przeszkodziło to zespołowi z Tarnobrzega w wygraniu meczu, aż 3:0, oddając rywalkom zaledwie jednego seta. Kibice nie zawiedli i po raz kolejny dali pokaz tarnobrzeskiej "siły". W spotkaniu debiutowała także amerykańska zawodniczka, Wu Yue, która została sprowadzona z austriackiego Linz, i zapewne wielu pamięta, ile napsuła krwi kibicom oraz zespołowi KTS w ostatnim sezonie. Teraz będzie kolejnym silnym ogniwem w zespole.

126Najlepsze drużyna w Europie spotkała się z kibicami, prezentując medale i puchar za wygranie Ligi Mistrzyń. Tenisistki stołowe KTS Enea Siarka Tarnobrzeg mogły liczyć na wiele niespodzianek, jakie przygotował tarnobrzeski „Hetman”. Zapraszamy do obejrzenia. (za: iTV Wisła)

Hetman trzyma z NajlepszymiWczoraj tenisistki KTS Enea Siarka Tarnobrzeg w meczu wyjazdowym pokonały chorwacki Dr. Casl z Zagrzebia 3:2 i wygrały tegoroczną Ligę Mistrzyń! „Historyczny sukces polskiego tenisa stołowego”, „Piłkarze mogą im pozazdrościć!”, „KTS Enea Siarka Tarnobrzeg najlepsza w Europie! Zagrzeb pokonany po raz drugi!”, „Tarnobrzeg recapture ECLW title from Dr.Casl”, „First Champions League trophy for Tarnobrzeg”, „For the first the Women’s Champions League trophy has been won by a Polish club with KTS Enea Siarka Tarnobrzeg dethroning Croatian side Dr. Casl on Saturday 11th May in the 2018-2019 season finale” – czytamy nagłówki sportowych stron i puchniemy z dumy. Uwaga miłośników tenisa z całego świata skierowana jest przecież na mały Tarnobrzeg i jego wspaniałą Drużynę, której nasza szkoła wiernie kibicuje od 2016 roku!

431W piątek, 3 maja, miłośnicy tenisa stołowego zgromadzili się o 18:00 w hali MOSiR, by dopingować do walki tarnobrzeską drużynę prowadzoną przez trenera Zbigniewa Nęcka. W najważniejszym meczu tegorocznego finału Ligi Mistrzyń KTS stanął do pojedynku z zespołem z Zagrzebia (ubiegłorocznym zwycięzcą rozgrywek ETTU) – DR Casl.

28 Mistrzostwo PolskiJuż 3 maja o godzinie 18:00 w hali MOSiR w Tarnobrzegu rozegrany zostanie najważniejszy dla drużyny KTS Enea Siarka Tarnobrzeg mecz sezonu 2018/2019 – Finał Ligi Mistrzyń European Champions League Women ETTU. W oczekiwaniu na to wydarzenie przypominamy o kwietniowym sukcesie naszego zespołu – zdobyciu 28 Mistrzostwa Polski! Relację z krajowego finału przygotował uczeń klasy I „a”, Bartłomiej Dąchór.