mmexport1537750898737 e1537754222987Dopiero co lokalne media z radością nagłośniły wiadomość o wielkim wyróżnieniu, jakie spotkało Zbigniewa Nęcka, trenera tarnobrzeskiej drużyny tenisa stołowego (od 3 września objął funkcję trenera reprezentacji Polski kobiet!), a już lotem błyskawicy dotarła do nas wieść o niesamowitym sukcesie podopiecznych wybitnego szkoleniowca. Li Qian - „Mała” (bo tak miłośnicy tenisa nazywają rezolutną zawodniczkę KTS) po raz pierwszy w karierze została indywidualną mistrzynią Europy! Po złoto sięgnęła również druga z zawodniczek tarnobrzeskiej drużyny KTS - Ying Han ("Hania"), która została mistrzynią Europy w grze mieszanej (mixed doubles), występując z Rouwenem Filusem. Jeśli dodać do tego brąz Katarzyny Grzybowskiej - Franc, to do Polski powędrowały aż trzy mistrzowskie medale! Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na mecze Ligi Mistrzyń. Pierwszy z nich już 13 października. „Hetman” – jak zawsze – zadba o oprawę tego wydarzenia. Zapraszamy!!! Nie można przegapić takiej szansy!!! W Tarnobrzegu pojawią się najlepsze zawodniczki Europy. (nan)

Więcej można przeczytać na: kts-tarnobrzeg.pl

Mistrzyni i jej trener

Ying Han Hania i Ruwen Filus

Z. Nęcek Li Qian K. Stefańska K. Grzybowska Franc