mecz KTSSerdecznie zapraszamy na mecz naszej drużyny tenisa stołowego z czeskim Hodoninem. To ostatnie rozgrywki grupy D w Lidze Mistrzyń. I choć wiemy już, że KTS awansował do ćwierćfinału po wygranej 3:2 (GRATULACJE!!!) w rewanżowym meczu z LZ Linz, to miło będzie popatrzeć na spotkanie i pokazać całej drużynie, a zwłaszcza powoli powracającej do zdrowia i żądnej zwycięstw „Małej”, że jesteśmy z Nimi. Spotkanie rozegrane zostanie jutro, w czwartek w hali MOSiR, początek o 17:30. Wspierajmy tarnobrzeską drużynę w drodze ku kolejnym zwycięstwom i pokażmy widzom w całej Polsce, jak wspaniale bawią się tarnobrzescy kibice! Przypominamy, że - jak zawsze – zajmujemy się oprawą medialną meczu, nie może nas też zabraknąć na trybunach! Połączmy siły w kibicowaniu! Mecz transmitowany będzie na żywo przez telewizję publiczną, skorzystajmy więc z szansy i pokażmy jacy fantastyczni, pozytywnie zakręceni ludzie żyją w naszym mieście! Pozdrówmy również znajomych z całej Polski! (nan)