KTSW najbliższy (już feryjny) poniedziałek, 11 lutego o godzinie 17:30, zapraszamy na kolejny mecz Ligi Mistrzyń. Tarnobrzeska drużyna KTS Enea Siarka Tarnobrzeg stanie do walki z portugalskim Sporting Clubem. Będzie to pojedynek rewanżowy, pewnie bardzo zacięty, ponieważ w meczu wyjazdowym nasze tenisistki rozgromiły portugalski team 3:1. Zapowiada się więc naprawdę ciekawe spotkanie! Jak zwykle mecz będzie transmitowany przez TVP Sport, zapraszamy jednak na trybuny do wspólnej zabawy i gorącego kibicowania! Oprawę meczu tradycyjnie zapewni uczniowska grupa dziennikarska i artystyczna. Nowy, odmłodzony skład grupy tworzą: Antek Roman (główny prowadzący), Ola Ciżyńska (spiker w języku angielskim), Piotr Paradowski (live scoring), Wiktor Pluta i Błażej Kwaśnik (nagłośnienie), Bartek Dąchór (relacja prasowa), Martyna Kmuk (szefowa Klubu Kibica), Zuzanna Grabowska (wywiady z zawodniczkami), Justyna Kosior (materiały prasowe, kontakt z mediami) oraz Krzysztof Stajniak (filmowanie, montaż).

Relacja fotograficzna, filmowanie: p. G. Serwan i p. A. Kunysz.

Poniżej przedstawiamy przygotowany przez naszą dziennikarkę, Justynę Kosior, materiał radiowy z „Leliwy” – zaproszenie na mecz:

http://leliwa.pl/tarnobrzeg-kts-enea-siarka-tarnobrzeg-kontra-sporting-clube-de-portugal/