KTS02.2020.jpg2Zapraszamy na mecz drużyny KTS Enea Siarka, która dzisiejszego wieczoru (13 lutego), o godz. 18, na hali MOSiR, zmierzy się z czeską drużyną SKTS Stavoimpex Hodonin. Będzie to drugi mecz z tą drużyną o awans do półfinału Ligi Mistrzyń (poprzedni wygrany w Czechach 3:2).

Jak to w życiu bywa, porażki mieszają się ze zwycięstwami. Tak też łzy szczęścia i smutku można ostatnio było widzieć na twarzach naszych tenisistek i ich trenera. Polska drużyna tenisa, trenowana przez Zbigniewa Nęcka, uzyskała awans na XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w Tokio na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku. Kolejny powód do świętowania to przyznanie w 60 Plebiscycie Sportowym Nowin tytułu najlepszej zawodniczki dla Li Qian oraz najlepszego trenera dla Zbigniewa Nęcka. Przegrany jednak ostatnio mecz z KU AZS UE Wrocław (0:3) przełamał dobrą passę drużyny. Nie może więc zabraknąć dziś na meczu hetmańskiego dopingu, zwłaszcza pod nieobecność dwóch zawodniczek, Li Qian i Gu Ruochen, które z powodu epidemii koronawirusa nie mogły wyjechać z Chin.

Transmisję meczu będzie prowadzić TVP Sport.