Kts 04.2020Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich ludzi na świecie. Nie ma dziedziny, na którą nie miałaby istotnego wpływu. Tak jest w zakresie edukacji, kultury, sportu. Z tego powodu nie odbył się w kwietniu wyczekiwany mecz tenisa stołowego pomiędzy drużyną KTS Enea Siarka Tarnobrzeg a TTC Berlin Eastside. Dotarły jednak do nas ostatnio pomyślne informacje, iż europejska federacja ETTU zakończyła na etapie półfinałów Ligę Mistrzów i Mistrzyń oraz Puchar Europy w sezonie 2019/2020. Drużyna KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, której Hetman od kilku sezonów aktywnie kibicuje, została Mistrzem Europy, powtarzając swój sukces z maja poprzedniego roku. Zdobyty tytuł potwierdził, iż nasze „złote dziewczyny” są najlepsze w Europie. Tak jak najlepsze są w Polsce, gdzie po raz 29. uzyskały tytuł Mistrza Ekstraklasy Kobiet. Gratulujemy Han Ying, Li Quian, Wu Yue, Elizabecie Samarze, Wiktorii Pawłowicz, Kindze Stefańskiej i trenerowi Zbigniewowi Nęckowi tych rewelacyjnych wyników i gorąco życzymy, by dane wszystkim było powrócić do treningów i przygotować się jak najlepiej do Mistrzostw Świata w Japonii przełożonych na 2021 rok.