logo sejmik neww

kampaniawyborcza 1Ten tydzień minął nam pod znakiem kampanii wyborczej. Z dnia na dzień przybywało plakatów i ulotek kandydatów do Sejmiku Uczniowskiego. Szkolne korytarze stawały się coraz bardziej kolorowe. Kreatywność naszych kandydatów jest godna podziwu. Jedni w sposób humorystyczny, inni - poważny starają się zyskać głosy swoich szkolnych kolegów i koleżanek. Propozycje uczniów chcących być członkami Sejmiku to m. in.: dyskoteki z muzyką na żywo, hetmańska liga piłki nożnej, „szczęśliwe dni”, całonocne zajęcia tematyczne, spotkania zapoznawcze.

Plakaty i ulotki wyborcze wzbudzały ogromne zainteresowanie, o czym świadczy fakt, że młodzież tłumnie gromadziła się przed drzwiami i tablicami żywiołowo dyskutując na temat wyborczych postulatów. Warto zastanowić się, na kogo oddać swój głos :). Wybory do Sejmiku odbędą się w poniedziałek 26 listopada o godz. 11.40 (lekcja wychowawcza). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć plakatów wyborczych.

Aleksandra Cizynska.jpg Aleksandra Wiacek.jpg Alicja Nowak.jpg Antoni Roman.jpg Bartosz Bereski.jpg Jakub Snopkowski.jpg Justyna Kosior.jpg Kornelia Bajda.jpg Lukasz Drabek.jpg Natalia Kukula.jpg Piotr Paradowski.jpg Weronika Rebacz.jpg Wojciech Barszcz.jpg