logo sejmik neww

madziamortkaMinął rok od poprzednich wyborów do Sejmiku Uczniowskiego w naszej Szkole. Z dzisiejszym dniem kończy sie czas, kiedy mogłam pełnić funkcję przewodniczącej. W ciągu minionego roku odbyło się wiele szkolnych imprez i spotkań z wyjątkowymi ludźmi (warto sobie przypomnieć, zerkając na stronę internetową!). Miały też miejsce nowe wydarzenia oraz powtarzane były inicjatywy lubiane i cenione przez uczniów (jak choćby dni tematyczne). Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za to, że mogłam przez ten rok reprezentować naszą Szkołę. Dziękuję, zwłaszcza Opiekunce Sejmiku, za inspirację do działania, dyrekcji i nauczycielom za wsparcie i dobre słowa oraz możliwość realizacji praktycznie wszystkich pomysłów. Składam podziękowania również uczniom za współpracę i włączanie się w sejmikowe inicjatywy. Cieszę się, że były one zawsze pozytywnie przez Was odbierane! Dziękuję całej społeczności Hetmana za obdarzenie mnie zaufaniem i za pomoc, na którą zawsze mogłam liczyć. Nowemu zaś Sejmikowi życzę spełnienia marzeń i odwagi do nowych wyzwań!

Magdalena Mortka