logo sejmik neww

62101956 2294956163919190 8470334935515791360 n

Zbliża się koniec roku szkolnego. Można by powiedzieć „Nareszcie!” :) Jeszcze jednak odrobina wysiłku przed metą i upragnione wakacje. Aby wszystkim umilić te ostatnie dni przed letnim wypoczynkiem Sejmik Uczniowski zorganizował Dzień Galaretki. Na szkolnym holu zrobiło się: smacznie, słodko i kolorowo. 150 kubeczków z owocowymi galaretkami zostały zjedzone z prędkością światła. Mało, kto wie, że Światowa Organizacja Zdrowia WHO uznała galaretkę za pokarm o takim samym znaczeniu odżywczym jak chleb. Galaretka jest idealna na lekki deser oraz w naturalny sposób wzmacnia: kości, paznokcie, włosy i zęby. Zainspirowani dzisiejszym dniem włączcie galaretkę do swojego jadłospisu już dziś!

To był już (niestety) ostatni dzień tematyczny w tym roku szkolnym przygotowywany przez Sejmik. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie w organizacji wszystkich wydarzeń i eventów. Dziękujmy, że włączaliście się aktywnie w nasze dni tematyczne i przychodziliście do szkoły w piżamie, dresie, przebrani za postacie z filmów i bajek czy też biliście rekordy w rozwinięciu liczby Pi.

Szczególne podziękowanie składamy Panu Dyrektorowi Pawłowi Dobrowolskiemu. Bez jego pomocy i wsparcia, dotyczącego realizacji naszych inicjatyw, żaden dzień tematyczny po prostu by się nie odbył.

Życzymy Wam, aby nadchodzęce wkacje, były bezpieczne, radosne i pełne wspaniałych wrażeń. Cieszcie się każdym słonecznym dniem, i każdą przeżytą przygodą.

Sejmik Uczniowski

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg