logo sejmik neww

01Naukowcy z Temple University w Filadelfii twierdzą, że wystarczy poczuć zapach kawy, aby pobudzić mózg do sprawniejszego działania. W miniony piątek po szkolnych korytarzach i szkolnym holu tuż przed długą przerwą, unosił się niezwykle przyjemny zapach tego najpopularniejszego napoju na świecie. To Sejmik Uczniowski zapraszał wszystkich na kubek kawy. W naszej szkolnej kawiarni (z języka chemiczno-angielskiego – CaFe czyt. wapń i żelazo :)) można było napić się kawy: piernikowej, czekoladowej, waniliowej, pomarańczowej (zdecydowanie najlepsza), orzechowej, śmietankowej, wiśniowej i toffi.

Niezwykle cieszy nas fakt, iż przy organizacji takiego dnia nie użyliśmy ani jednego plastikowego kubeczka i ani jednej plastikowej łyżeczki. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą ekologiczną akcję i przynieśli swój kubek, a było was bardzo dużo. Tak trzymać! W Hetmanie jesteśmy dalEKOwzroczni i dbamy o środowisko.

01.JPG 02.JPG 03.JPG 04.JPG 05.JPG 06.JPG 07.JPG 08.JPG 09.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG