logo sejmik neww

09W miniony piątek, 18 października, Sejmik Uczniowski zorganizował mini koncert charytatywny dla Zuzi Waltz, sześciolatki, której marzeniem jest móc bawić się z młodszym rodzeństwem i z rówieśnikami, a przeszkodą w tym jest poważna choroba nowotworowa. Potrzeba wiele środków, by podjąć skuteczne leczenie. Hetmaniacy odpowiedzieli pięknymi głosami i hojnym sercem. Koncert, który odbył się na długiej przerwie, poprowadziła Natalia Ciecierska, przewodnicząca SU.

Sama też zaśpiewała piękną piosenkę „Cyrk nocą”. Wśród występujących nie zabrakło Karoliny Nawrot z utworem „Pół kroku stąd”. Wiktoria Rak wyśpiewała nam „Dream a Little Dream Of Me”. Na koniec gromkie brawa otrzymali Magdalena Krzyżek i Michał Kopeć za „Eastside”. Pan dyrektor, Paweł Dobrowolski, podziękował występującym i trafnie zauważył, iż czasem potrzeba niewiele, by wiele zyskać, odmówić sobie drobnej przyjemności, by dać coś drugiemu człowiekowi, a zwłaszcza tak małemu i niewinnemu jak Zuzia. Na leczenie dziewczynki uzbierano w Hetmanie kwotę 1873,47 zł., ale zbiórka jeszcze nie została zamknięta Zrzutka.pl: Leczenie i rehabilitacja dla Zuzi. Rodzina Zuzi, dla której jest ona całym światem, składa serdeczne podziękowania całej społeczności Hetmana ♥️.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg