logo sejmik neww

Check out reallyreatsite for updates. 1Co to jest scrapbooking? Scrapbooking jest kreatywnym sposobem, na zachowanie i zabezpieczenie wspomnień, związanych z ważnymi wydarzeniami w naszym życiu. Hobby to skupia miliony ludzi na całym świecie i dziś nie ogranicza się tylko do tworzenia albumów, ale licznych zaproszeń, dekoracji, ozdobnych notesów, pudełek, czekoladowników, pamiętników i prezentów. Obecnie scrapbooking, śmiało możemy nazwać jednym z najbardziej popularnych rodzajów rękodzieła. Skupia wokół siebie setki blogerek scrapowych i tysiące amatorów. Materiały niezbędne do rozpoczęcia przygodny ze scrabookingiem to tylko papier, nożyczki i klej. Nie wyrzucaj słoików, puszek, guzików czy skrawków ozdobnego papieru! Możesz z nich wyczarować fantastyczne kartki, świeczniki, czy wazony. Zapraszamy na warsztaty ze scrapbookingu 12 grudnia o godzinie 14.30 na szkolny hol.