logo sejmik neww

NatalkaWszystko, co ma początek, ma również swój koniec. Rok temu zostałam Przewodniczącą Sejmiku Uczniowskiego I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu. Był to dla mnie ogromny zaszczyt oraz wielkie wyróżnienie. Wraz z członkami samorządu staraliśmy się urozmaicić życie szkoły. Otrzymywaliśmy „zielone światło” od dyrekcji i nauczycieli. Dziękuję społeczności Hetmańskiej za to, że chętnie angażowała się w organizowane przez Sejmik wydarzenia tematyczne, które wpisały się w karty historii szkoły. Nie byłoby to możliwe i tak barwne, gdyby nie opiekunka samorządu, Pani Magdalena Ciach, która oddawała nam całe swoje serce i kreatywne pomysły. Wspierała nas zawsze, niezależnie od sytuacji. To był piękny rok, ale przede wszystkim odpowiedzialna funkcja. Starałam się godnie reprezentować naszą szkołę i być przykładem dla innych. Jednakże, nie chciałam zawieść osób, które obdarzyły mnie kredytem zaufania i wiarą w moje możliwości. Z całego serca dziękuję Dyrekcji, Gronu Nauczycielskiemu, pracownikom szkoły, koleżankom i kolegom z Sejmiku, oraz uczniom szkoły, bo to właśnie my wszyscy tworzyliśmy zgrany zespół. Mimo, że moja kadencja dobiegła końca, to wspomnienia zostaną ze mną na zawsze. Nowemu Sejmikowi oraz Przewodniczącemu i Wiceprzewodniczącej gratuluję i życzę twórczych pomysłów i niezapomnianych chwil! Natalia Ciecierska