logo sejmik neww

Twarzą w twarz 1W dobie Internetu każdy z nas nie tylko posiada dostęp do różnych informacji, ale także ma możliwość sprawnej i łatwej komunikacji z innymi. Używamy telefonów, komputerów, aby przekazać sobie wiadomości. Rozmawiamy przez telefon, wysyłamy krótkie, treściwe informacje. Poznajemy się, przepraszamy i kłócimy… przez Internet. Czy to wszystko nie idzie za daleko? Czy już nie potrafimy usiąść przy kawie i porozmawiać?

Zadając sobie te pytania, Marysia Malinowska, Magdalena Krzyżek (obie z klasy 2d) i Justyna Kosior (2c) postanowiły oderwać społeczność „Hetmana” od telefonów. Z okazji Dnia Twarzą w Twarz dziewczyny przygotowały mnóstwo zadań dla każdego. Próbując sprostać wyzwaniom umieszczonym na losowanych karteczkach, uczniowie i nauczyciele powiedzieli sobie miłe słowo, zrobili dobry uczynek, a nawet tańczyli z nieznanymi sobie osobami. Po długiej przerwie wszyscy chodzili uśmiechnięci już bez telefonów w dłoniach. Pamiętajmy zatem, że kontakt z ludźmi jest bardzo ważny, a podstawą do budowania relacji jest rozmowa. (JK)

Twarza_w_twarz_4.jpg Twarza_w_twarz_5.jpg Twarza_w_twarz_7.jpg Twarza_w_twarz_8.jpg Twarzą_w_twarz_2.jpg Twarzą_w_twarz_3.jpg Twarzą_w_twarz_6.jpg