logo sejmik neww

NewJuż 14 lutego walentynki, z tej okazji Sejmik Uczniowski pragnie wam umilić ten czas wieloma atrakcjami.

YPOCZTA WALENTYNKOWA

Od środy (12.02) do specjalnego walentynkowego pudełka będziecie mogli wrzucać walentynki, kartki, listy, które w piątek na długiej przerwie dotrą do adresatów.

YDEDYKACJE MUZYCZNE

14 lutego będzie okazja, aby zadedykować komuś wybrany utwór muzyczny, który zostanie puszczony na holu, na długiej przerwie. Tytuły piosenek prosimy zgłaszać do czwartku, do 20.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

YZABAWA W POSZUKIWACZY

W czwartek (13.02), od rana, zapraszamy do zabawy w poszukiwaczy. Aby osłodzić deszczowy luty i nabrać siły do rozwiązywania zadań w szkole, ukryjemy 10 paczek z cukierkami i nie tylko. Szukajcie zielonych serduszek! Y

YFOTOŚCIANKA

W piątek (14.02) na holu powstanie specjalna fotościanka, na której będziecie mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie, które długo będzie przypominało o tym wyjątkowym dniu.

YSŁODKIE TOSTY

W piątek (długa przerwa) zapraszamy wszystkich na słodkie tosty :D

Ponadto, w czwartek, zapraszamy wszystkich na mecz KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - SKST Stavoimpex Hodonin (18.00, hala MOSiR), a w piątek na koncert walentynkowy (17.00) - emocje gwarantowane.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku  https://www.facebook.com/samorzad.hetman/na którym znajdują się najświeższe informacje o działalności SU.