logo sejmik neww

Sejmik Uczniowski 1Pierwszą trwałą fotografią, wykonaną na płytce cynkowej pokrytej asfaltem był „Widok z okna w Le Gras” wykonana przez Josepha Nicéphore Niépce w 1826 lub 1827 roku. Produkcja tego zdjęcia była bardzo trudna i wymagała wielogodzinnej ekspozycji na światło. Zainspirujmy się epokowym odkryciem francuskiego wynalazcy! Prace plastyczne, rękodzieło artystyczne, kaligrafia czy fotografia z pewnością pomogą nam przetrwać ten trudny czas. Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym konkursie „Widok z okna”. Czekamy na wasze prace wykonane dowolną techniką plastyczną lub fotografie do 20 kwietnia 2020 roku. Prosimy o ich przesyłanie w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nagrody czekają! :)