logo sejmik neww

Wyniki konkursu 1Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „Widok z okna”. Jury, w skład, którego wchodzili członkowie i zarząd Sejmiku Uczniowskiego wyłoniło zwycięzców. W kategorii malarstwo nagrodę główną (ex aequo) otrzymują Julia Turbacz z klasy 2b oraz Paulina Orlińska z klasy 1g. W kategorii fotografia nagroda główna wędruje do Alicji Boczuli z klasy 1a. Bardzo serdecznie gratulujemy! :) Wszystkim dziękujemy za nadesłane prace. Dyplomy i nagrody wręczone zostaną w czasie, kiedy cała nasza społeczność spotka się w szkolnych ławkach przy ulicy Dominikańskiej 7.

 

Oto zwycięskie prace:

konkurs okno Easy Resize.com 1Okno Easy Resize.com 1a boczula

              Julia Turbacz                                                     Paulina Orlińska                                           Alicja Boczula