zlota szkola calosc 2019

pobrane12 grudnia Komitet Główny Olimpiady Chemicznej ustalił wysokość progu kwalifikacji na poziomie 59,0 pkt. i zatwierdził listę zawodników zakwalifikowanych do II etapu 65 Olimpiady Chemicznej. Wśród nich znaleźli się oczywiście uczniowie Hetmana (jako jedyni reprezentanci Tarnobrzega): Ingrid Ziemba z klasy 2c (najwyższy wynik w Okręgu Rzeszowskim), Daniel Jońca z klasy 3c (3 wynik w Okręgu Rzeszowskim) i Jakub Tomczyk z klasy 2b.

Do II etapu XI Podkarpackiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej awansowało 8 uczniów naszej szkoły: Ingrid Ziemba (2c), Weronika Basak (3b), Danel Jońca (3c), Jakub Tomczyk (2b), Filip Baran (2d), Emil Cymer (2b), Sebastian Spyrzewski (2d) i Mikołaj Murek (3d).

Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie.