zlota szkola calosc 2019

Olimpiada historycznaW tegorocznych zmaganiach okręgowych OH na Uniwersytecie Rzeszowskim liczną reprezentację wystawił nasz Hetman. Swoją specjalizację w zakresie Średniowiecza wybrali: Aleksandra Tomczak, Tomasz Ryś i Michał Pawlik. Długą epokę XIX wieku zgłębiają: Konrad Stefaniak, Zofia Ryś, Cezary Czechura i Wiktoria Żmuda. Jednoosobową reprezentację ma XX wiek w postaci Kariny Wójcik. (W ostatnim czasie uczestniczki także etapu rejonowego Olimpiady Dziejów Oręża Polskiego). Uczniowie reprezentują wszystkie klasy naszej szkoły, jedni będą więc przecierać dziewicze szlaki przygody intelektualnej a dla innych będzie to kolejna przygoda olimpijska.

Życzymy im wspaniałych doświadczeń i radości w pokonywaniu samego siebie i oporu materii naukowej! (gk)

Wiecej: http://olimpiadahistoryczna.pl/