zlota szkola calosc 2019

64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski12 kwietnia o godzinie 10:00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury rozpoczęły się przesłuchania w ramach Eliminacji Rejonowych 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczestnicy z Tarnobrzega, Stalowej Woli i Niska startowali w czterech kategoriach: recytacja, wywiedzione ze słowa, monodram, poezja śpiewana. Naszą szkołę reprezentowały w kategorii recytacja: Justyna Kosior i Aleksandra Ciżyńska (obie z klasy Ic) oraz w kategorii wywiedzione ze słowa: Michalina Gosztyła (Ic) i Iga Domańska (Id).

Dziewczęta zaprezentowały się fantastycznie! Michalina i Iga wywalczyły wyróżnienia, a Justyna otrzymała nominację do eliminacji wojewódzkich i będzie reprezentowała naszą szkołę i okręg na zawodach w Rzeszowie. Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za Justynę, która już pod koniec kwietnia wystąpi w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie! (nan)

http://tdk.tarnobrzeg.pl/wp/2019/04/15/eliminacje-rejonowe-64-ogolnopolskiego-konkursu-recytatorskiego-werdykt/

Nominacja Justyny Kosior