zlota szkola calosc 2019

Piosenka w melonikuWspaniałe wieści dotarły do nas z Rzeszowa. Natalia Ciecierska, uczennica klasy 2a LO, zajęła II miejsce w Konkursie Wokalnym, 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „PIOSENKA W MELONIKU”, który odbył się w sobotę, 12 kwietnia, na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Występy 41 finalistów oceniło i nagrodziło trzyosobowe Jury w składzie: Robert Janowski, Natasza Urbańska oraz Olga Boczar.

 

„Piosenka w Meloniku” to jedyny w Polsce festiwal piosenki poświęcony w całości tematyce aktorskiej, filmowej i musicalowej. W ciągu ośmiu lat istnienia Festiwalu, wzięło w nim udział blisko sześciuset wokalistów z ponad stu polskich miast. Ich sceniczne prezentacje były oceniane przez znanych i cenionych artystów z całej Polski, takich jak Katarzyna Groniec, Renata Przemyk, Robert Janowski, Olga Bończyk, Dariusz Kordek, Magdalena Steczkowska, Robert Rozmus, Mieczysław Szcześniak, Łukasz Zagrobelny czy Michał Szpak. Natalce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! (an)