zlota szkola calosc 2019

Justyna na Konkursie Recytatorskim25 kwietnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyły się eliminacje wojewódzkie w kategorii Recytacja 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Przybyli na nie najlepsi recytatorzy wyłonieni podczas eliminacji rejonowych w Krośnie, Sanoku, Tarnobrzegu, Sędziszowie Małopolskim, Jaśle, Przemyślu, Dębicy i Rzeszowie. W tej grupie utalentowanych mistrzów słowa znalazła się również reprezentantka naszego miasta i naszej szkoły – pierwszoklasistka, Justyna Kosior.

Awans do wojewódzkiego przeglądu jest ogromnym sukcesem dla młodziutkiej artystki, która miała możliwość skonfrontowania swoich umiejętności z poziomem najlepszych recytatorów Podkarpacia i dano jej także szansę zdobycia cennych doświadczeń na przyszłość. Przeglądowi konkursowemu towarzyszyły warsztaty dla uczestników i opiekunów. (nan)

Justyna Kosior