zlota szkola calosc 2020

Powiatowy konkurs interdyscyplinarnyW dzisiejsze upalne południe nieco ochłody można było znaleźć w klimatyzowanej sali konferencyjnej Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu, gdzie odbyło się oficjalne podsumowanie tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego „Ginące zawody i zawody przyszłości…”. Wyróżnione w tym konkursie zostały prace: Justyny Kosior (1c), Julii Karbarz (1c) oraz Emilii Nowak (1a).

 

W pierwszej części spotkania wykład na temat zawodów w dawnym Tarnobrzegu wygłosił dr Adam Wójcik, a o nowych profesjach wypowiadali się m.in. dyrektorzy zaproszonych szkół ponadgimnazjalnych. W części drugiej - starosta, Jerzy Sudoł, wręczył laureatom i wyróżnionym w konkursie dyplomy i upominki.

Justynie, Julce i Emilce gratulujemy wyróżnień, z podziwem patrzymy na wykonaną przez nie pracę. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy debiutu na łamach pokonkursowego almanachu. Brawo, dziewczyny! (nan)