zlota szkola calosc 2020

dracoMiło nam poinformować, że Paulina Orlińska, uczennica klasy Ig, zajęła I miejsce w konkursie na projekt grafiki na koszulkę promującą język hiszpański pt. „Descubre”. Praca naszej uczennicy została wyróżniona przez jury konkursowe za oryginalność w konstrukcji przekazu, kreatywność i jednoznaczność. Organizatorem konkursu było krakowskie wydawnictwo Draco, a jego głównym celem popularyzacja i promocja języka hiszpańskiego oraz rozwijanie talentów plastycznych uczniów w połączeniu z dotychczas zdobytymi umiejętnościami językowymi.

 

 

Zadaniem uczestników było opracowanie kompozycji plastycznej, składającej się z elementu graficznego i tekstu (sloganu) w języku hiszpańskim. Praca mogła być realizowana w oparciu o dowolną technikę rysunkową, malarską, graficzną, oraz oprogramowanie komputerowe. W konkursie, oprócz Pauliny, wzięły udział: Alicja Paszko (1a), Julia Konefał (1a), Oliwia Kotarba (1e) i Wiktoria Pruszyńska (1f). Wszystkie uczestniczki wykonały wspaniałe projekty, wykazały się kreatywnością i twórczym podejściem do tematu. Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne!

alicja-page-001.jpg julia-page-001.jpg oliwia-page-001.jpg wiktoria-page-001.jpg