zlota szkola calosc 2020

logoTrwa rywalizacja uczniów w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego. Po etapie szkolnym, który się odbył 24 X 2019 r., zwycięzcy tych eliminacji reprezentowali swoje szkoły w etapie międzyszkolnym – rejonowym, który miał miejsce 12 XII 2019 r. Celem był awans do zawodów wojewódzkich. Miło nam poinformować, iż decyzją jury Hetmana w tych zawodach będą 5 marca 2020 r. reprezentować: Tomasz Strycharz, Jan Kiełb, Maksymilian Ciźla i Paulina Orlińska. Wszyscy są uczniami klas pierwszych naszego liceum. Gratulujemy im sukcesu!

 

 W zawodach wojewódzkich weźmie udział 19 osób z Podkarpacia z 73 zwycięzców eliminacji szkolnych. Czeka ich test pisemny i odpowiedź ustna przed komisją.

Życzmy im wytrwałości w zdobywaniu nowych doświadczeń olimpijskich. (GK)

Więcej: http://olimpiadalosyzolnierza.pl/

https://www.ko.rzeszow.pl/dla-dyrektora-i-nauczyciela/konkursy-przedmiotowe/wyniki-z-etapu-rejonowego-olimpiady-przedmiotowej-losy-zolnierza-i-dzieje-oreza-polskiego-2/