MN 03Poniedziałkowe popołudnie i wieczór 1 października, kiedy nasi absolwenci (teraz już studenci) byli po pierwszych zajęciach na swoich uczelniach, hetmańska młodzież spędziła na terenie nadwiślańskiego Orlika, by, z inicjatywy Sejmiku Uczniowskiego, na sportowo świętować Dzień Chłopaka. Odbyło się 6 meczów kwalifikacyjnych, w których wystartowały mieszane drużyny: 3 gimnazjum, 1a, 1ce, 2de, 3a, 3cd. Walka na boisku była bardzo emocjonująca, a o ostatecznych wynikach zdecydowała ilość zdobytych goli (większość padła w karnych!). Choć regulamin ulegał zmianie, komary kąsały, zawodnicy pojawiali się i znikali, znudzeni zaś zaczęli grać w kosza (a może to dla rozgrzewki, bo i chłodkiem powiewało?), udało się jednak dojść do szczęśliwego finału.

 

W meczu o 3 miejsce rzuty karne zdecydowały o zwycięstwie, dzięki czemu na podium mogli stanąć chłopcy z klasy 3cd (wsparci obcymi siłami). Zwycięzcami tego turnieju zostali uczniowie z klas 2de, którzy, wynikiem 5:4, pokonali świetnie grających „pierwszaków”. Choć zabrakło dopingu kibiców, zwłaszcza dziewcząt, które mogły wesprzeć swych kolegów, to jednak wszyscy świetnie się bawili. Gratulacje słusznie należy złożyć wszystkim grającym, zwłaszcza tym, którzy z niesłabnącą wolą walki wytrwali do końca oraz sędziemu, p. Tomaszowi Ciachowi, za cierpliwość i bystre oko. Fortes fortuna iuvat – los sprzyja śmiałym!

P. S. O studentach, którzy wyszli już z „Hetmana”, również nie zapominamy, życząc im, by śmiało realizowali swoje marzenia.

MN_01.JPG MN_02.JPG MN_03.JPG MN_04.JPG MN_05.JPG MN_06.JPG MN_07.JPG MN_08.JPG MN_09.JPG MN_10.JPG MN_11.JPG MN_12.JPG MN_13.JPG MN_14.JPG MN_15.JPG MN_16.JPG MN_17.JPG MN_18.JPG MN_19.JPG MN_20.JPG MN_21.JPG MN_22.JPG MN_23.JPG MN_24.JPG z1.jpg z2.jpg z3.jpg z4.jpg z5.jpg z6.jpg z7.jpg z8.jpg