szczypiornisciW środę 7.11.2018 r. w hali sportowej ZSP nr 1 w Tarnobrzegu odbyła się powiatowa licealiada w piłce ręcznej chłopców. W turnieju wzięło udział 5 zespołów, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Szczypiorniści Hetmana imponowali skutecznością. Po 4 meczach okazali się najskuteczniejszą drużyną zawodów, zdobywając 24 bramki przy uracie tylko 10. Wynik 6 punktów ostatecznie zrównał naszą drużynę z SZP nr 3 lecz w bezpośrednim meczu straciliśmy o jedną bramkę więcej i musieliśmy z honorem uznać wyższość rywala. Zwycięstwo było tak blisko!!! Ku uciesze trenera, pozostała w naszych zawodnikach sportowa złość, którą wykorzystamy przy następnych rozgrywkach. Najskuteczniejszymi zawodnikami turnieju byli: Maciej Kurzyński, Jakub Saramak, Piotr Paradowski, Antoni Roman, Jan Radoń, Bartosz Smykla, Jan Smykla, Eryk Lewicki, Igor Rokosz, Bartosz Gutowski i Krzysztof Maj. Gratulujemy i dziękujemy Wam za godne reprezentowanie Hetmana.