zawody basen 26 11 2018Świetny występ zaliczyły zawodnicznki i zawodnicy Hetmana na tegorocznych półfinałach wojewódzkich licealiady w pływaniu. W dniu 26 listopada na pływalni krytej w Kolbuszowej naszą drużynę reprezentowało 14 osób, 8 dziewczyn i 6 chłopców.
Drużyna dziewcząt zaprezentowała się wyśmienicie. Z pośród 7 rywalizujących ze sobą sztafet zajęliśmy 1 miejsce. Chłopcy natomiast z 8 drużyn zajęli 5 miejsce. Sztafeta dziewcząt: Natalia Kukuła, Kamila Lis, Klaudia Śliwińska, Magdalena Krzyżek, Marianka Zych i Magdalena Bogacz. Sztafeta chłopców: Piotr Paradowski , Antoni Roman, Jakub Snopkowski , Maciej Kurzyński, Jan Radon, Bartek Dobroń.

Idywidulana rywalizacja zaskoczyła nas jeszcze bardziej. Mamy aż 3 zaliczone pudła.
1 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym zajęła Natalia Kukuła. 2 miejsce na 50m stylem klasycznym Kamila Lis i 3 miejsce na 50m stylem grzbietowym Magdalena Bogacz. Indywidualnie startowały również Klaudia Szypula i Oliwia Groszek i obie zawodniczki minimalnie otarły się o podium.Ten rok okazał się zdecydowanie lepszym niż ubiegły.

Wystartowały 2 sztafety, nareszcie!!!. Nie możemy się doczekać finałów. Trzymajcie za nas kciuki!

M.B

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg