06Gorący doping kibiców – uczniów, nauczycieli oraz dyrekcji w osobach Pani Marzeny Jarzyny oraz Pana Pawła Dobrowolskiego, poniósł drużynę koszykarzy Hetmana do Finału Województwa rozgrywek Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Do rywalizacji o finał wojewódzki przystąpiło cztery zespoły z regionu Mielca, Stalowej Woli, Dębicy oraz Tarnobrzega.

Drużyny liczyły w sumie 39 zawodników. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem dwóch wyników z zawodów na szczeblu rejonowym. Drużyna Hetmana w składzie Jakub Saramak, Maciej Kurzyński, Antoni Roman, Olaf Tarnowski, Maciej Paczkowski, Bartosz Gutowski, Michał Watras, Karol Basak oraz grający asystent trenera Igor Rokosz – po raz kolejny udowodniła, iż nie przypadkiem znalazła się na tak wysokim etapie w/w rozgrywek. Mocno zmotywowani i głodni sukcesu zawodnicy Hetmana (apetyt rośnie przecież w miarę jedzenia :) ) wygrali półfinał wojewódzki w znakomitym stylu z wysoką przewagą nad drużynami przyjezdnymi. Trenerzy zespołów jednogłośnie przyjęli, iż wyróżniającymi się zawodnikami turnieju zostali Jakub Saramak, Maciej Kurzyński oraz Maciej Paczkowski – serdecznie gratulujemy. Zawody uroczyście zakończył Pan Paweł Dobrowolski dyrektor Zespołu Szkół Społecznych nr 1 w Tarnobrzegu, który rozdał drużynom pamiątkowe dyplomy.

CHŁOPAKI JESTEŚMY WSZYSCY Z WAS DUMNI!!!

LO Stalowa Wola

43

47

SLO HETMAN Tarnobrzeg

ZST Mielec

33

21

ZS nr 2 Dębica

SLO HETMAN Tarnobrzeg

54

35

ZST Mielec

LO Stalowa Wola

50

18

ZS nr 2 Dębica

SLO HETMAN Tarnobrzeg

51

32

ZS nr 2 Dębica

LO Stalowa Wola

54

15

ZST Mielec

01.jpg 02.jpg 03.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.JPG 15.JPG 16.JPG 17.JPG 18.JPG 19.JPG 20.JPG 21.JPG 22.JPG 23.JPG