tenisstolowyWe worek 5 listopada 2019 r. zespoły damski i męski z naszej szkoły wzięły udział w turnieju tenis stołowego rozgrywanego dla uczniów szkół ponadpodstawowych miasta Tarnobrzega. Organizatorem zmagań była szkoła potocznie  zwana Górnik.  Zgłosiło się 6 szkół i dlatego organizatorzy przeprowadzili rozgrywki w dwóch grupach dla każdej z płci. Nasz zespół kobiecy w składzie Zuzanna Panejko (1e), Julia Sałata(1e)  oraz rezerwowa Oliwia Kotarba (1e) trafił do grupy z Budowlanką i ZS1. Męska drużyna w składzie Eryk Lewicki (3c) i Michał Watras (3e) rozgrywała mecze indywidualne i deblowe z drużynami Rolnika i Górnika. Drużyna dziewcząt wyszła z grupy na I miejscu i po meczu z Rolnikiem ostatecznie uplasowała się na III miejscu. Nadmienić należy, że jest to debiut naszej damskiej drużyny w tej dyscyplinie. BRAWO DZIEWCZĘTA.
Drużyna męska wyszła z grupy na II miejscu i po zaciętych meczach z Jachowiczem (I m w grupie) oraz z drużyną Budowlanki (II m w grupie) ostatecznie wywalczyła IV miejsce. DZIĘKUJEMY PANOWIE, że mimo ogromu nauki w klasie maturalnej, zechcieliście reprezentować szkołę na zawodach.