Licealiada pływanie 2017Początek tego miesiąca upłynął pod znakiem emocjonujących zmagań sportowych. 5, 7 i 11 grudnia na podkarpackich pływalniach (Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Pustków Os.) odbyły się półfinały wojewódzkie Licealiady,  organizowanej co roku przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Kolbuszowska pływalnia okazała się szczęśliwa dla trzech naszych zawodniczek: Magdaleny Bogacz (1e), Klaudii Szypuły (2a) oraz Zofii Kuczyńskiej (1a). Klaudia i Zosia startowały na dystansie 50m stylem motylkowym, a Madzia - 50m stylem grzbietowym. Wszystkie trzy zaprezentowały się bardzo dobrze, a Magda Bogacz i Klaudia Szypuła awansowały do finału wojewódzkiego Licealiady. Gratulujemy! (nan)

Tu można prześledzić tabele wyników:

http://szs.rzeszow.pl/wyniki-rywalizacji-sportowej/licealiada/